Etsningar 1800-tal

Etsningar 1800-tal
Etsningar 1800-tal
Etsningar 1800-tal
Etsningar 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETSNINGAR, 2 st., omkring 1800, med motiv av blomster- och fruktstilleben, efter Jan van Huysum 1723, Nan Huysom Pinxit, Richard arlom Sculpsit, ca 56x42 cm

Fuktskador, fläckar, glas i en ram med spricka

477272

2017-08-09