Etsningar 1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ETSNINGAR, 2 st., omkring 1800, med motiv av blomster- och fruktstilleben, efter Jan van Huysum 1723, Nan Huysom Pinxit, Richard arlom Sculpsit, ca 56x42 cm
Fuktskador, fläckar, glas i en ram med spricka
477272
2017-08-09