Karmstol senbarock
2017-08-09
477329
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARMSTOL, 1700-tal, senbarock, klädsel av rosa tyg, sitthöjd ca 43 cm
Slitage/färgbortfall, renoverad, kompletterad, senare klädsel