Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HENRY MOORE (1898-1986): Two Rockreclining Figure, signerad och numrerad Moore 23/50, färglitografi, 1967, ca 54x37 cm
477332
2017-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här