Ulla Zimmerman

Ulla Zimmerman
Ulla Zimmerman
Ulla Zimmerman
Ulla Zimmerman
Ulla Zimmerman
Ulla Zimmerman

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ULLA ZIMMERMAN(född 1943): ´´Maskinrummet Kolvhalning´´, monogramsignerad och daterad UZ-77, olja på duk, ca 130x140 cm

Zustandsbeschreibung

477339

2017-08-09