Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ULLA ZIMMERMAN(född 1943): ´´Maskinrummet Kolvhalning´´, monogramsignerad och daterad UZ-77, olja på duk, ca 130x140 cm
Zustandsbeschreibung
477339
2017-08-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner