Pierre Wagner oljemålning

Pierre Wagner oljemålning
Pierre Wagner oljemålning
Pierre Wagner oljemålning
Pierre Wagner oljemålning
Pierre Wagner oljemålning
Pierre Wagner oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE WAGNER (1897-1943): Marknadsscen, signerad P Wagner, olja på duk, ca 51x79 cm

Mindre tryckskada på vänstra sidan.

477341

2017-08-09