Grythyttan trädgårdsmöbel 5 dlr

Klubbat för:

7 800 SEK

7 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 dlr, Grythyttan, bestående av: runt bord, diameter 100 cm, och 4 karmstolar med dynor, formgivna av Artur Lindqvist, 2000-tal, brickmärkta

något slitage, reservdelar medföljer

477344

2017-08-16