Klubbat för:
7 800 SEK
7 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 dlr, Grythyttan, bestående av: runt bord, diameter 100 cm, och 4 karmstolar med dynor, formgivna av Artur Lindqvist, 2000-tal, brickmärkta
något slitage, reservdelar medföljer
477344
2017-08-16