Olle Brand skulptur

Olle Brand skulptur
Olle Brand skulptur
Olle Brand skulptur
Olle Brand skulptur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BRAND (1950-1994): Väggskulptur, skuren i trä, i form av fisk, signerad samt daterad -84, ca 79x90x30 cm

Torrsprickor, slitage

477353

2017-08-09