Schatull
2017-08-10
477366
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHATULL, 2 st, 1800-tal, ett fanerade med valnöt, inläggning i pärlemor, inredning med fack, höjd ca 18, 30x23, resp 12, 30x22 cm
Skador, nyckel saknas