Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHATULL, 2 st, 1800-tal, ett fanerade med valnöt, inläggning i pärlemor, inredning med fack, höjd ca 18, 30x23, resp 12, 30x22 cm
Skador, nyckel saknas
477366
2017-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här