Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATULL, 2 st, 1800-tal, ett fanerade med valnöt, inläggning i pärlemor, inredning med fack, höjd ca 18, 30x23, resp 12, 30x22 cm

Skador, nyckel saknas

477366

2017-08-10