Ragnar Salwén oljemålning

Ragnar Salwén oljemålning
Ragnar Salwén oljemålning
Ragnar Salwén oljemålning
Ragnar Salwén oljemålning
Ragnar Salwén oljemålning
Ragnar Salwén oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

RAGNAR SALWÉN (1875-1962): Vinterlandskap, signerad och daterad R Salwén 1925, olja på duk, ca 88x73 cm

Kuntoraportti

477373

Päivämäärä:

2017-08-10