Vitrinskåp 1800-tal
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets slut, grå bemålning, vitrinöverdel invändigt inredd med justerbara hyllplan, underdel med skåpsluckor med räfflade dörrspeglar, draghandtag i mässing, höjd ca 211, 112x54 cm, nyckel finns
Renoverat, kompletterat
477381
2017-08-10