Skänk 1800-tal
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÄNK, 1800-talets början, gustaviansk, dörrspeglar med räfflad dekor, med skrivkaff, beslag i mässing, nyckel finns, höjd ca 140, 186x54 cm
Senare beslag, senare bemålning, senare ben
477384
2017-08-10