Berta Hansson akvarell

Berta Hansson akvarell
Berta Hansson akvarell
Berta Hansson akvarell
Berta Hansson akvarell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERTA HANSSON (1910-94), Erik på soffan, signerad BH, akvarell, 67x49 cm

477397

2017-08-10