Curt Dahlén

Curt Dahlén
Curt Dahlén
Curt Dahlén
Curt Dahlén
Curt Dahlén
Curt Dahlén
Curt Dahlén
Curt Dahlén
Curt Dahlén
Curt Dahlén

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT DAHLÉN, skulptur, "Båge", bemålat trä, signerad samt daterad -98, höjd ca 29 cm

mindre slitage

477398

2017-08-14