Kent Larsson

Kent Larsson
Kent Larsson
Kent Larsson
Kent Larsson
Kent Larsson
Kent Larsson
Kent Larsson
Kent Larsson
Kent Larsson
Kent Larsson
Kent Larsson
Kent Larsson
Kent Larsson
Kent Larsson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KENT LARSSON (f 1959): (3) Kompositioner, olja på duk, 3 st., signerade Kent Larsson, ca 39x35-45x42 cm

477400

2017-08-14