motorcykar

motorcykar
motorcykar
motorcykar
motorcykar
motorcykar
motorcykar
motorcykar
motorcykar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOTORCYKLAR med förare, 2 st, 1960-tal, litograferad plåt i ett flertal färger, märkt "TCO-58" på framskärmen, hjul helt i plåt, längd ca 16 cm

slitage

477405

2017-08-14