Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MOTORCYKLAR med förare, 2 st, 1960-tal, litograferad plåt i ett flertal färger, märkt "TCO-58" på framskärmen, hjul helt i plåt, längd ca 16 cm
slitage
477405
2017-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här