Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELASTOLINFIGURER, ca 46 st., 1950-tal, bestående av: indianer och cowboys, varav 5 till häst samt tält och timmerhus
en figur med löst huvud, bruksslitage
477408
2017-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här