Elastolinfigurer

Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELASTOLINFIGURER, ca 46 st., 1950-tal, bestående av: indianer och cowboys, varav 5 till häst samt tält och timmerhus

en figur med löst huvud, bruksslitage

477408

2017-08-14