Octo damarmbandsur i 18 k

Octo damarmbandsur i 18 k
Octo damarmbandsur i 18 k
Octo damarmbandsur i 18 k
Octo damarmbandsur i 18 k
Octo damarmbandsur i 18 k
Octo damarmbandsur i 18 k
Octo damarmbandsur i 18 k
Octo damarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OCTO, damarmbandsur, 18 k guld, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 226326 914, läderarmband med spänne i gulddoublé (Certina), diameter 17,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla och bruksslitage

477415

2017-09-18