Flaska i koppar
2017-08-10
477437
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FLASKA, 18/1900-tal, försilvrad koppar, med dekor av mansfigurer samt lejon, höjd ca 27 cm
Slitage