Flaska i koppar

Flaska i koppar
Flaska i koppar
Flaska i koppar
Flaska i koppar
Flaska i koppar
Flaska i koppar
Flaska i koppar
Flaska i koppar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKA, 18/1900-tal, försilvrad koppar, med dekor av mansfigurer samt lejon, höjd ca 27 cm

Slitage

477437

2017-08-10