Stolar Della

Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della
Stolar Della

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 6 st., "Della", IKEA, 1900-talets andra hälft, stomme av betsad bok, genombruten rygg med spjälor av teak, stoppad sits, klädda med konstläder, sitthöjd ca 44 cm.

Bruksslitage

477470

2017-08-10