Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 6 st., "Della", IKEA, 1900-talets andra hälft, stomme av betsad bok, genombruten rygg med spjälor av teak, stoppad sits, klädda med konstläder, sitthöjd ca 44 cm.
Bruksslitage
477470
2017-08-10