Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets slut, tvådelat, furu, ådringsmålat, underdel med skåpsluckor och låda, överdel med vitrin, invändigt inrett med hyllplan, total höjd ca 234, 64x42 cm, nyckel finns

Bruksslitage

477472

2017-08-10