Toilettebord art deco

Toilettebord art deco
Toilettebord art deco
Toilettebord art deco
Toilettebord art deco
Toilettebord art deco
Toilettebord art deco
Toilettebord art deco
Toilettebord art deco

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, med stenskiva, 1930-tal, art deco, fanerat i mahogny, halvmåeformad spegel, höjd ca 117, 102x45 cm

Fanerskador

477484

2017-08-12