Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, samtida, inköpt på Room, fanérat i valnöt samt vit laminat, stålunderrede, 3 lådor, höjd 71, 160x47 cm
Slitage och skador
477495
2017-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här