Sideboard från Room

Sideboard från Room
Sideboard från Room
Sideboard från Room
Sideboard från Room
Sideboard från Room
Sideboard från Room
Sideboard från Room
Sideboard från Room

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, samtida, inköpt på Room, fanérat i valnöt samt vit laminat, stålunderrede, 3 lådor, höjd 71, 160x47 cm

Slitage och skador

477495

2017-08-10