Gustav Wilhelm Palm oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890): Kustmotiv, signerad och daterad GW -en palm 1882, olja på pannå, ca 23x32 cm

smärre färgbortfall

477527

2017-08-16