Christian Lacroix stolar

Christian Lacroix stolar
Christian Lacroix stolar
Christian Lacroix stolar
Christian Lacroix stolar
Christian Lacroix stolar
Christian Lacroix stolar
Christian Lacroix stolar
Christian Lacroix stolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHRISTIAN LACROIX, stolar "La Cigale", 6 st, 2000-tal, sittskal i formpressat trä, benställning i förkromad metall, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, repor

477528

2017-08-11