Roberto Matta
2017-08-14
477529
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, färgetsning, ca 35,5x30 cm