Theodor Billing oljemålning

Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THEODOR BILLING (1817-1892): Tidig morgon, monogramsignerad och daterad, olja på pannå, 15x23 cm

477531

2017-08-16