Leonor Fini

Leonor Fini
Leonor Fini

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEONOR FINI (1908-1996): Dam, signerad Leonor Fini, färglitografi, 9/100, ca 35x26 cm

477532

2017-08-14