Fartygsventil

Fartygsventil
Fartygsventil
Fartygsventil
Fartygsventil
Fartygsventil
Fartygsventil
Fartygsventil
Fartygsventil
Fartygsventil
Fartygsventil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSVENTIL, mässing, glas, öppningsbar, 1900-talets första hälft, total diameter ca 44 cm

Slitage, glas med skador

477548

2017-08-11