Edward King Redmore Marintmotiv

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDWARD KING REDMORE (1860-1941): Fartyg i stormigt hav, signerad EK Redmore, olja på pannå, ca 30x46 cm

477552

2017-08-11