Puderstolar

Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar
Puderstolar

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

PUDERSTOLAR, 1 par, 18/1900-tal, nygotik, björk, stoppad textilklädd sits, sitthöjd 44, 43x43 cm

Visst slitage, sadelgjord med skador

477570

2017-08-11