Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
PUDERSTOLAR, 1 par, 18/1900-tal, nygotik, björk, stoppad textilklädd sits, sitthöjd 44, 43x43 cm
Visst slitage, sadelgjord med skador
477570
2017-08-11