Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SELVA, vitrinskåp, 2 delar, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, invändigt med hyllplan, beslag i mässing, höjd 208, 107x48,5 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
477575
2017-08-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner