Selva vitrinskåp 1900-tal

Selva vitrinskåp 1900-tal
Selva vitrinskåp 1900-tal
Selva vitrinskåp 1900-tal
Selva vitrinskåp 1900-tal
Selva vitrinskåp 1900-tal
Selva vitrinskåp 1900-tal
Selva vitrinskåp 1900-tal
Selva vitrinskåp 1900-tal
Selva vitrinskåp 1900-tal
Selva vitrinskåp 1900-tal
Selva vitrinskåp 1900-tal
Selva vitrinskåp 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SELVA, vitrinskåp, 2 delar, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, invändigt med hyllplan, beslag i mässing, höjd 208, 107x48,5 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

477575

2017-08-11