Selva matgrupp 1900-tal

Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal
Selva matgrupp 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SELVA, matsalsgrupp, 9 dlr., 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, bestående av: 6 stolar, 1 par karmstolar, matbord, bordets höjd 75, 133x40, totallängd 173 med utdragsskiva, sitthöjd 48,5 cm

Smärre slitage

477577

2017-08-11