Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

BÄGARE, SERVIETTRINGAR, KAFFESKEDAR, BOKMÄRKE, 15 dlr., silver, 1900-tal, av varierande modell samt tillverkare, längd ca 4-19 cm, bägarnas höjd ca 12-13 cm, vikt ca 323 g

Slitage, smärre stötskador

477582

2017-08-11