Silver
Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
BÄGARE, SERVIETTRINGAR, KAFFESKEDAR, BOKMÄRKE, 15 dlr., silver, 1900-tal, av varierande modell samt tillverkare, längd ca 4-19 cm, bägarnas höjd ca 12-13 cm, vikt ca 323 g
Slitage, smärre stötskador
477582
2017-08-11