Sideboard Svenskt Tenn

Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, Svenskt Tenn, mahognyfaner, höjd ca 65, 147x37 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Slitage

477594

2017-08-11