PG Thelander etsning

PG Thelander etsning
PG Thelander etsning
PG Thelander etsning
PG Thelander etsning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

P G THELANDER (född 1936), Ryttare (Bani), signerad P G Thelander, numrerad 33/40, handkolorerad etsning, ca 123 x 99 cm

477618

2017-08-25