Stålhjälmar

Stålhjälmar
Stålhjälmar
Stålhjälmar
Stålhjälmar
Stålhjälmar
Stålhjälmar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STÅLHJÄLMAR, 13 st, 1900-tal, svenska, brittiska, franska mm samt 2 par benläder

slitage korrosion

477634

2017-08-11