Roman Breitenwald oljemålning med kavallerist
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ROMAN BREITENWALD (1911-1985): Polsk kavalerist, 1900-talets mitt, signerad R Breitenwald, olja på duk, 68x100 cm
Kuntoraportti
477635
Päivämäärä:
2017-08-11