Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, Johanson Design, 1970-tal, lackerad metall med förkromad topp, höjd 174 cm

Visst slitage

477637

2017-08-12