John Erik Franzén färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942), "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, PT, färglitografi, bladmått 42x55 cm

477643

2017-08-12