Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, rokokostil, valnöt, 1900-tal, sarg med låda, skuren dekor, fanerad skiva, höjd ca 73, 89x55 cm
Renoverat och kompletterad delvis äldre delar
477647
2017-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här