Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, England, 1800-tal, fanerad med mahogny, fällbar klaff med bakomliggande skrivinredning, 3 lådor, beslag i patinerad brons, höjd ca 107, 120x68 cm, nyckel finns

Slitage, skador, sprickor, fanerbortfall

477666

2017-08-14