Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGSKÅP för hörn, allmoge, daterad 1805, kurbitsmålad, höjd ca 91, 76x47 cm
Nyckel saknas, skador, slitage
477692
2017-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här