Stolar omkring 1900

Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, blandstil, 18/1900-tal, 1 par, mahogny, stoppad textilklädd sits och ryggbricka, sitthöjd 47 cm

Visst slitage, något lösa fogar

477696

2017-08-12