Elis Wallin oljemålning

Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS WALLIN (1888-1972): Lantlig bebyggelse, signerad och daterad Ellis Wallin -27, olja på duk, ca 38x46 cm

477698

2017-08-12