Stig "Slas" Claesson oljemålning

Stig
Stig
Stig
Stig

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Komposition, signerad Stig Claesson, olja på duk, ca 46x43 cm

Dubblerad duk

477699

2017-08-12