Lennart Sand skulptur

Lennart Sand skulptur
Lennart Sand skulptur
Lennart Sand skulptur
Lennart Sand skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART NYMAN (1918-2008): Väggskulptur, djuprelief, a tergo signerad samt dedikation, ca 54x36 cm

Visst slitage

477702

2017-08-12