Einar Bäckström bordslampa Light up the Dark

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, 1940-tal, mässing, stämpelmärkt EB, höjd ca 55 cm

Åldersrelaterat slitage

477706

2017-08-12