Einar Bäckström bordslampa Light up the Dark
Valmis
2017-08-12
477706
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, 1940-tal, mässing, stämpelmärkt EB, höjd ca 55 cm
Åldersrelaterat slitage