Howard Brooks

Howard Brooks
Howard Brooks
Howard Brooks
Howard Brooks

Klubbat för:

5 600 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

HOWARD BROOKES (England, född 1947): "Hållö Fyr", signerad samt daterad -91, olja på pannå, 87x60 cm

Zustandsbeschreibung

477721

2017-08-20