Klubbat för:
5 600 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
HOWARD BROOKES (England, född 1947): "Hållö Fyr", signerad samt daterad -91, olja på pannå, 87x60 cm
Zustandsbeschreibung
477721
2017-08-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner