Salskåp 1800

Salskåp 1800
Salskåp 1800
Salskåp 1800
Salskåp 1800
Salskåp 1800
Salskåp 1800
Salskåp 1800
Salskåp 1800
Salskåp 1800
Salskåp 1800

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALSKÅP, 1800-tal, tvådelat, betsad furu, beslag i mässing, nederdel med 4 lådor i front, överdel med profilerade dörrpar, bakomliggande hyllinredning, höjd 180, 115 x 59 cm

Nyckel saknas. Slitage, sprickor, senare beslag.

477727

2017-08-12